Sleva! Nu SKIN Nutriol šampón Zobrazit větší

Nu SKIN Nutriol šampón

97101219

Nový produkt

Speciální šampón, který se používá pro umytí vlasů před aplikací Galvanic Spa II (galvanická žehlička) spolu s Nutriol Hair Treatment.

Více informací

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


907 Kč s DPH

-24%

1 193 Kč s DPH

Více informací

Obsah balení: 125 ml

Nutriol šampón: obsahuje látku Tricalgoxyl®, klinicky ověřený výtažek z mořské řasy vyvinutý evropskou laboratoří. Nutriol, který je vytvořený tak, aby remineralizoval pokožku hlavy a hydratoval vlasy, pomáhá vašim vlasům vypadat a cítit se bohatě a revitalizovat pokožku hlavy a maximální vitalitu vlasů. Pomoc na zabezpečení si životnosti zdravě vypadajících vlasů, Nutriol® zlepšuje vitalitu vašich vlasů a pokožky hlavy s patentovanou technologií. Nutriol® Šampón a Nutriol® Hair Fitness Treatment (Vlasové fitness ošetření) charakterizuje Tricalgoxyl® - klinicky ověřený derivát z chaluhy vyvinutý v Evropské laboratoři. Navrhnutý na vyživení vlasové pokožky minerály a hydratací vlasů, Nutriol® pomůže vašim vlasům vypadat a cítit se hustější. 

Účinky :

  • Podporuje zdravé a bohatě vypadající vlasy.

  • Oživuje a posiluje vlasy.

  • Zvyšuje dostupnost klíčových živin a vitamínů pro vlasové kořínky.

  • Mineralizuje a hydratuje vlasy, zlepšuje jejich množství a lesk.

  • Bezpečné - alergicky a dermatologicky testované.


Klíčové ingredience:

Tricalgoxyl,® bohatý v chaluhách sulfátovaný oligosaccharid (polysacharid), byl vyvinutý v Evropské laboratoři s více jak 40-tiletými zkušenostmi v oblasti péče o vlasy (studium vlasů, ošetření vlasové pokožky). Získaný ze speciálního druhu hnědých řas pěstovaných a sbíraných na Iroise Biosphere Reserve ve Francii. Tricalgoxyl® pracují s dalšími důležitými ingrediencemi na mineralizaci vlasové pokožky a pomoc při obnovení plnosti a lesku.

Recenze

Napsat recenzi

Nu SKIN Nutriol šampón

Nu SKIN Nutriol šampón

Speciální šampón, který se používá pro umytí vlasů před aplikací Galvanic Spa II (galvanická žehlička) spolu s Nutriol Hair Treatment.

Ke stažení